Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Голова Федерації роботодавців Черкащини Олександр Дорош разом із Генеральним директором ФРУ Русланом Іллічовим передали 40 шкільних автобусів, виготовлених на Черкащині, Львівській обласній військовій адміністрації та громадам.

«Шановні друзі та колеги! Щиро вітаємо від імені Федерації роботодавці Черкащини вас і нас також з 20-річчям нашої Федерації роботодавців України!

Голова Черкаської ОВА Табурець І.І. привітав машинобудівників Черкащини з професійним святом та вручив почесні грамоти керівникам низки підприємств області: " Ми часто спілкуємось у робочому форматі, а сьогодні мали ще й святковий привід для зустрічі.

22 вересня у рамках Угоди про співпрацю Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини» та Головного управління ДПС у Черкаській області відбулася зустріч голови Федерації роботодавців Черкащини Олександра Дороша та виконавчого директора Тетяни Яворської з очільником Головного управління ДПС у Черкаській області Сергієм Гришком. У заході також взяв участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

18 березня відбулося розширене засідання правління Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини», в ході якого обговорювалися питання, пов’язані з роботою підприємств регіону в умовах військового стану та виконання завдань для перемоги нашої Батьківщини над ворогом.