Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Голова Черкаської ОВА Табурець І.І. привітав машинобудівників Черкащини з професійним святом та вручив почесні грамоти керівникам низки підприємств області: " Ми часто спілкуємось у робочому форматі, а сьогодні мали ще й святковий привід для зустрічі.

22 вересня у рамках Угоди про співпрацю Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини» та Головного управління ДПС у Черкаській області відбулася зустріч голови Федерації роботодавців Черкащини Олександра Дороша та виконавчого директора Тетяни Яворської з очільником Головного управління ДПС у Черкаській області Сергієм Гришком. У заході також взяв участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

18 березня відбулося розширене засідання правління Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини», в ході якого обговорювалися питання, пов’язані з роботою підприємств регіону в умовах військового стану та виконання завдань для перемоги нашої Батьківщини над ворогом.

Сьогодні о 4 годині Україна зазнала збройного нападу з боку Російської Федерації. Ми віримо, що Збройні сили України здатні захистити нашу країну. А ми, роботодавці Черкащини, готові повністю допомагати армії, яка відстоює нашу рідну землю.