Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Завершуємо дуже плідний тиждень. В офісі МОП у Центральній і Східній Європі в Будапешті зустрілися з нашими давніми друзями та партнерами з Міжнародної організації праці - International Labour Organization.

Сьогодні Урядом прийнято новий Порядок бронювання військовозобов'язаних працівників та Критерії визначення підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки в цілях бронювання.

Федерація роботодавців України спільно з EU4Skills та job-порталом GRC.UA протягом вересня-листопада 2022 року провели опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні та співпраці з закладами освіти.

Відбулася онлайн презентація результатів першого партнерського дослідження актуальних потреб ринку праці в військовий час в галузі «Торгівля (ритейл)».

Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник та заступник Голови Ради ФРУ Сергій Біленький зустрілися з Головою Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою та Головою Національної служби посередництва і примирення Дмитром Кухнюком.

Продовжуємо на практиці реалізовувати ініціативу «Купуй українське» та дякуємо іноземним партнерам, що її підтримують! Під час робочої поїздки до Данії відвідали головний офіс Coop Danmark. Компанія є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів. Наприкінці 2022 на їх полицях з’явилися українські товари.