Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців України спільно з Антимонопольним комітетом України запрошує компанії взяти участь у семінарі «Державна допомога бізнесу», що відбудеться за адресою: вулиця Михайла Коцюбинського, 1, м. Київ, зал засідань ФРУ на 4 поверсі.

Сьогодні на розширеному засіданні Президії Ради ФРУ відомі промисловці, що представляють провідні вітчизняні компанії, обговорили найгарячіше для промисловості питання – критичне зростання цін на енергоносії та визначили вимоги Федерації роботодавців до влади щодо подолання кризової ситуації в енергетиці.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Минулого тижня низка промислових споживачів отримала пропозиції про купівлю природного газу на рівні 56 000 грн за 1000 куб. м. Це майже в 7 разів вище, ніж ціна січня 2021 року. Ф’ючерсні ціни на природний газ Month Ahead (ресурс листопаду) на нідерландському TTF вже двічі сягали історичного максимуму на рівні $1450 -1700 куб. м.

Міністерство внутрішніх справ України на своєму сайті оголосило про відкриття Офісу захисту бізнесу при МВС. Як консультативно-дорадчий орган Офіс буде слугувати в якості механізму оперативного захисту законних прав та інтересів підприємців та інвесторів.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Головам обласних та Київської держадміністрацій, Державної податкової служби, Державної фіскальної служби, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, Державної служби з питань праці, Державної екологічної інспекції, Державної інспекції архітектури і містобудування, Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, Антимонопольного комітету і Міністру юстиції України активізувати діяльність міжвідомчих регіональних робочих груп для проведення заходів по боротьбі з нелегальними обігом і роздрібною торгівлею палива в Україні.

Взяли участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження політики розвитку екоіндустріальних парків (ЕІП). Це вже друге засідання, створеної Мінекономіки робочої групи, до складу якої ввійшов і представник від ФРУ.

Найбільша виставка України підбиває підсумки. За 4 дні «АGROEXPO-2021» відвідали 46 500 чоловік. У ній взяли участь 512 компаній-експонентів та близько 500 учасників «Покровського ярмарку».