Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Голова Черкаської ОВА Табурець І.І. привітав машинобудівників Черкащини з професійним святом та вручив почесні грамоти керівникам низки підприємств області: " Ми часто спілкуємось у робочому форматі, а сьогодні мали ще й святковий привід для зустрічі.

22 вересня у рамках Угоди про співпрацю Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини» та Головного управління ДПС у Черкаській області відбулася зустріч голови Федерації роботодавців Черкащини Олександра Дороша та виконавчого директора Тетяни Яворської з очільником Головного управління ДПС у Черкаській області Сергієм Гришком. У заході також взяв участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

Федерація роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія продовжує серію вебінарів за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу»

Сьогодні відбулась нарада під головуванням заступника Міністра економіки України Ігоря Фоменка з бізнес асоціаціями з обговорення питань запуску програми Є-відрядження та проблемних питань бронювання військовозобов’язаних працівників.

Сьогодні Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час (р.№ 7687).