Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Конфедерація промисловості Данії - Dansk Industri - DI та Федерація роботодавців України створюють Дансько-Українську ділову раду. Про це було оголошено під час Українського інвестиційного форуму в Копенгагені.

Федерація роботодавців України є об'єднанням бізнесу, що представляє 8000 підприємств та 3 мільйони працюючих, понад 20 років є членом Міжнародної організації роботодавців та партнером Міжнародної організації праці.

На звернення ФРУ Державна прикордонна служба роз`яснила порядок перетину кордону заброньованими працівниками у цілях службових відряджень.

У Брюсселі в офісі BusinessEurope зустрілися та плідно попрацювали з нашими друзями та партнерами з Dansk Industri - DI Конфедерації промисловості Данії та колегами-роботодавцями з Молдови, Азербайджана і Грузії. Глибоко занурилися в тему Європейської «зеленої» угоди та соціального діалогу.

Під час блекауту багато українців усвідомили, наскільки важливою є праця енергетиків, електромонтерів, ремонтників та інших кваліфікованих робітників. Хоча саме їхні знання та навички стоять за багатьма буденними речами, щоденним комфортом.