Об’єднання

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців створене у лютому 2004 року та об'єднує 173 підприємства регіону

 

Історія створення

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців створено у лютому 2004 року та складається із:

– Організації роботодавців Черкаської області;

– Організацій роботодавців у містах обласного підпорядкування: Черкаси, Сміла, Умань, Канів, Золотоноша.

– Організацій роботодавців у районах: Звенигородському, Смілянському, Тальнівському, Чорнобаївському, Христинівському.

 До складу Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців входить 167 підприємства. Загальна чисельність працівників, які працюють на підприємствах – членах об’єднання 23750.

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців з 2004 року входить до складу Федерації роботодавців України.

Інтереси своїх членів організація представляє у НТСЕР, колегії Черкаської облдержадміністрації, Громадській ради при ГУ ДФС в області, Територіальній трьохсторонньій соціально-економічної раді, у Раді соціального діалогу при виконавчих органах Черкаської міської раді, Регіональній раді підприємців в Черкаській області та інших органах.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» Національною службою посередництва і примирення України Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців визнане таким, що відповідає критеріям репрезентативності (Свідоцтво № 005-16/23-Т від 16.12.2016р.) на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Між Черкаською обласною державною адміністрацією, Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області діє Територіальна угода з основних напрямків соціально-економічного захисту населення.