Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя

Визнаючи масштабний виклик, який постав перед урядами, роботодавцями, працівниками та суспільством усіх країн світу в цілому щодо боротьби з пандемією COVID-19, Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі – 28 квітня 2020 року – буде присвячений подоланню спалахів інфекційних захворювань у світі праці, з особливою увагою до нинішньої пандемії COVID-19.

Його метою є стимулювати національний тристоронній діалог із безпеки і здоров’я на роботі (БЗР). Міжнародна організація праці (МОП) використовує цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях і ролі, яку відіграють служби безпеки і здоров’я на роботі. Увагу також буде приділено середньо- і довгостроковій перспективі, включно з відновленням і забезпеченням готовності в подальшому, зокрема інтеграції відповідних заходів у системи та політику управління БЗР на національному рівні та рівні підприємств.

До вашої уваги - контрольний перелік заходів "Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці"

Цей контрольний перелік є управлінським інструментом для реалізації практичних заходів із метою зменшення поширення пандемії COVID-19 на робочому місці. Успішне впровадження цього інструменту залежить від співпраці між роботодавцями, керівниками та працівниками задля здійснення позивних змін на підприємствах із метою посилення реагування на COVID-19 i покращення готовності до неї.

 

 

Перелік заходів