Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Засідання Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження політики розвитку екоіндустріальних парків

Взяли участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження політики розвитку екоіндустріальних парків (ЕІП). Це вже друге засідання, створеної Мінекономіки робочої групи, до складу якої ввійшов і представник від ФРУ.

Серед основних завдань експертів:

напрацювання та підготовка рекомендацій і пропозицій щодо внесення змін до законодавства та розроблення проектів нормативно-правових актів для забезпечення впровадження політики розвитку ЕІП

визначення механізмів і способів вирішення проблемних питань, що виникатимуть під час впровадження політики розвитку ЕІП.

Експерти Проекту "GEIPP – Україна" в своїй доповіді поділились міжнародним досвідом передумов заснування екоіндустріальних парків.

Учасники засідання:

схвалили Дорожню карту дій;

обговорили доцільність та можливість відображення окремих важливих заходів у документах стратегічного характеру;

розглянули питання включення до проекту Плану пріоритетних дій Уряду на 2022 рік завдання із розроблення змін до чинного законодавства щодо впровадження моделі ЕІП в Україні (визначення терміну ЕІП, впровадження в рамках системи індустріальних парків в Україні, забезпечення можливості трансформації індустріальних парків в ЕІП, встановлення механізмів підтримки).

При обговоренні поточних напрямків роботи відомств та установ, дотичних до політики екоіндустріальних парків, висловились за включення до документів стратегічного характеру положень, які відображатимуть реальні потреби бізнесу і забезпечуватимуть їх реалізацію у практичній площині.

002