Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Запрошуємо на Національний стенд України «Agromek 2022» в м. Гернінг (Данія),

Запрошуємо з 29 листопада по 02 грудня на Національний стенд України «Agromek 2022» в м. Гернінг (Данія), який організовує Федерація роботодавців України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Agromek – найбільша об’єднана агропромислова виставка Північної Європи, яка є важливим місцем зустрічі представників аграрної галузі, її постачальників, клієнтів та ділових партнерів.

Цьогоріч свою продукцію на виставці презентує 21 країна.

Серед понад 500 експозиційних стендів, українські компанії будуть представлені в павільйоні А на спільному стенді D 3284 під національним прапором.

В середньому «Agromek» залучає понад 40 тисяч відвідувачів. Цього року вони прибудуть до MCH Messecenter Herning, де традиційно відбувається захід, із 43 країн.

На Національному стенді будуть представлені компанії – члени ФРУ, які є виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання для агропромислового комплексу.

Частина з них, попри всі складнощі воєнного часу, доставили до Гернінгу свою техніку.

Площу для українського стенду надано асоціацією Dansk Agroindustri та Данською радою сільського господарства та продовольства.

Також проект підтримали Міжнародна організація праці, Посольство України в Данії, Конфедерація роботодавців Данії та New Democracy Fund.

Окрема подяка всім співорганізаторам та партнерам заходу за можливість на практиці популяризувати ідею «Купуй українське!»!

Дуже важливо сприяти експорту української продукції до ЄС. Ми повинні зосередитися на промисловості, робочих місцях, інноваціях і людському капіталі. Від цього виграють усі — і Україна, і наші партнери.

Разом переможемо!