Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Законопроект про локалізацію – запорука того, що вітчизняні компанії зможуть розвиватися

Сьогодні під час візиту Голови ВРУ Дмитра Разумкова на львівський «Електрон» представники Федерації роботодавців передали спікеру 150 000 підписів на підтримку законопроекту №3739 про локалізацію, який очікує другого читання у ВРУ.

Сьогодні всі учасники візиту побачили сучасне вітчизняне виробництво, яке гідно представляє українське машинобудування та дає роботу понад тисячі українцям.

Законопроект про локалізацію – запорука того, що вітчизняні компанії зможуть:

  • розвивати виробництво та більш повно реалізовувати свій потенціал
  • брати участь у міжнародних ланцюжках виробництва
  • зберігати існуючі та створювати нові робочі місця
  • збільшувати зростання податкових відрахувань.

На екрані присутні побачили мапу підтримки законопроекту у різних куточках нашої країни, працівників, які поставили свої підписи на підтримку 3739.

150 000 працівників разом із родинами – це понад 500 000 українців!

Понад 4000 компаній підтримали цей законопроект.

І серед них не лише машинобудівники.

А й цукровики, кондитери, аграрії, хіміки та багато інших!

Значна частина симпатиків 3739 – малий та середній бізнес.

Адже машинобудівна галузь України має один із найвищих мультиплікативних ефектів. На 1 робоче місце створене машинобудівниками припадає 7 у суміжних галузях.

Маємо витрачати кошти всередині країни і стимулювати замовленнями тих виробників, які є платниками податків до нашого бюджету і які забезпечують роботою українців.

Урахування місцевої складової при публічних закупівлях – це не тільки стимул для вітчизняних виробників, це мотивація для закордонних виробників розміщувати свої заводи саме в Україні.

Саме тому роботодавці звернулися до Голови Верховної Ради та народних депутатів з проханням зробити все можливе, щоб законопроект 3739 був якнайшвидше прийнятий у другому читанні та в цілому.

Своєю чергою Голова ВРУ зазначив, що підтримує ухвалення цієї законодавчої ініціативи. “Коли законопроект потрапить до зали Верховної Ради, я не лише проголосую, але й скажу слова “прошу підтримати і проголосувати”, - додав Голова Парламенту.