Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Як роботодавці змінюють світ - взяли участь у регіональній зустрічі партнерів New Democracy Fund

Зустрілися із нашими колегами - роботодавцями з Данії, Литви, Молдови, Грузії. New Democracy Fund та Конфедерація промисловості Данії зібрали нас у Кишиневі.

Презентували унікальний досвід ФРУ - як це бути об'єднанням роботодавців під час війни. Адже кризовий менеджмент - це те, чим ми сьогодні займаємося щодня, тримаючи економічний фронт, допомагаючи українським компаніям зберегти виробництва та робочі місця, відкрити нові ринки.

Говорили про те, як роботодавці змінюють світ. Про зелений перехід, євроінтегацію, ринок праці, sustainability та багато інших важливих речей.

На прикладі наших литовських колег розглядали тему підтримки бізнесу, яку мають країни-кандидати на вступ до ЄС. Візьмемо ці питання під контроль.

Наступного року у Брюселі плануємо організувати зустріч на рівні Єврокомісії та зібрати всіх зацікавлених. Тема – підготовка України до «зеленого» переходу, особливі умови, доступ до програм фінансування, необхідність членства у Ecosoc, розробка торговельних режимів.

Домовилися продовжувати проект Кліматичної платформи. Тому що, незважаючи на війну, цей проект є надзвичайно актуальним для вітчизняних виробників.

Наступного тижня у Данії відкриваємо Національний стенд України на міжнародній виставці Агромек 2022 та у Копенгагені зустрічаємося з Конфедерацією роботодавців Данії, ДАНІДА, данськими компаніями, зацікавленими у відбудові України та співпраці з українським виробниками.

Також у Брюселі плануємо зустріч із BUSINESSEUROPE.

Дякуємо нашим данським колегам, чия підтримка з перших днів війни була і є для нас надзвичайно важливою.

Нових планів багато. Працюємо разом заради нашої спільної Перемоги!

02

03

04