Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Вітаємо нового члена Федерації роботодавців України - компанію Carlsberg Ukraine

Вітаємо нового члена Федерації роботодавців України - компанію Carlsberg Ukraine, яка долучилася до наших лав шляхом приєднання до Комітету стратегічних ініціатив.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі. Carlsberg Group - один із найбільших данських інвесторів в Україні.
До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. Львівська пивоварня – перша промислова пивоварня країни. У компанії працює понад 1500 осіб.

За підсумками 2018 року компанія Carlsberg Ukraine зайняла перше місце на ринку пива в Україні з часткою ринку 32,5%* в натуральному вираженні.
Компанія Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших платників податків України за даними рейтингу ДФС України 2018 року.

За 12 місяців 2018 року компанія сплатила 3016,0 мільйонів гривень в бюджети країни різних рівнів у вигляді податків і зборів.

Carlsberg Ukraine - є одним із прикладів високотехнологічних інвестицій данського бізнесу в Україну, який може стати пілотним проектом в рамках реалізації поглибленої співпраці між ФРУ та Конфедерацією промисловців Данії (DI). Зокрема, у сферах підготовки та збереження професійних кадрів, реалізації екологічних ініціатив, розвитку відповідального ведення бізнесу в Україні.

* Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2018 – грудень 2018, щодо ринку пива в міській і сільській частині України (без окупованих територій АР Крим, Севастополя, частини Луганської і Донецької областей), дійсно на 25.01.2019. (©2019, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»).