Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Вебінар «Вихід з ринку праці. Призупинення та припинення трудових відносин: Досвід європейських країн. Новий Трудовий кодекс України»

Дата: чт, 21 липня, 11:00 – 12:30
Локація: Онлайн захід на платформі Федерації роботодавців України з використанням сервісу ZOOM
Початок: об 11:00
Початок реєстрації: о 10:50 Тривалість конференції: 1 год. 30 хв.

Федерація роботодавців України у співпраці з німецьким освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія проводить другий вебінар з серії вебінарів по досвіду країн Європи у регулюванні трудових відносин, практиці їх застосування та регулюванні цих відносин в майбутньому проекті Трудового кодексу України.

Другою темою вебінару буде обговорення питань призупинення та припинення трудових відносин через досвід Німеччини, інших країн Європи, зміни до Закону про організацію трудових відносин у воєнний час та Новий Трудовий кодекс України.

Під час вебінару учасники:

▪ Дізнаються про досвід Німеччини, інших країн Європи у припиненні трудових відносин. Проблемні аспекти застосування.

▪ Будуть поінформовані про призупинення дії трудового договору та підстави звільнення за новим Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин».

▪ Поділяться практикою управління трудовими процесами в контексті запропонованої теми для обговорення.

▪ Сформують бачення бізнесу у необхідності подальшого врегулювання проблемних питань призупинення, припинення трудових відносин в контексті нового Трудового кодексу.

Для кого зустріч:

- управлінців компаній
- HR директорів, менеджерів з персоналу, бухгалтерів
- фахівців, що спеціалізуються на проблематиці трудових відносин Своєю позицією, знаннями та досвідом з вами поділяться: Іноземні та національні експерти з питань трудового права
Участь у вебінарі можлива за умови попередньої реєстрації, заповнивши форму: https://forms.gle/vsXYSVQGcCMAMo4q9

Контактна особа Олександр Яворський, моб.тел.: 050 3827815