Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Вебінар: «Кваліфікаційні центри. Постанова КМУ 314»

Федерація роботодавців України спільно з Національним Агентством кваліфікацій пропонує вебінар

«Кваліфікаційні центри. Постанова КМУ 314»

Дерегуляція ведення бізнесу в Україні: наразі в Україні уже переведено на декларативний принцип 48 дозволів, 19 ліцензій, близько 500 інших публічних послуг для бізнесу.

На законодавчому рівні закріплено право на ведення господарської діяльності в період воєнного стану без оформлення дозволу, а шляхом подання декларації до відповідних органів влади, незалежно від місцезнаходження та місця провадження діяльності суб'єкта господарювання.

При цьому, декларації мають рівноцінний правовий статус з ліцензіями та дозволами, одержаним за звичайною процедурою у мирний час.

Важливо зазначити, що дозволи чи ліцензії, дія яких завершується, автоматично продовжуватимуться на час воєнного стану та ще 3 місяці після його завершення.

Також на післявоєнний час відтерміновується необхідність подання звітів та повідомлень, пов’язаних з дозвільними процедурами.

Таким чином створюються максимально зручні умови для ведення бізнесу. Це допоможе підприємцям відновити роботу, що була призупинена через бойові дії, або ж розпочати нову власну справу там, де вони вважатимуть за доцільне.

Працюючий бізнес – запорука дієвої економіки, яка витримає усі навантаження воєнного часу та відповість на численні виклики, що постають перед державою.

Чекаємо вас 24 червня 2022 о 10.00


Під час вебінару:

  • Розглянемо питання практичного застосування постанови Кабміну № 314 від 18.03.2022 р.

Практичними порадами з подання декларації через ЦНАП поділиться керівник напряму професійного навчання Корпоративного університету ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» Карпенко Дмитро.

  • Надамо відповіді на питання минулих вебінарів за наступними блоками:

- умови створення кваліфікаційних центрів ;
- документування процесу розроблення професійних стандартів;
- різне.

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/GDimzrdfo8LnHD9x5

 

QR 24.06.2022