Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Увага! опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні

Федерація роботодавців України у партнерстві з EU4Skills та job-порталом GRC.UA продовжує  опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні та співпраці з закладами освіти!
 
Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі. Які затребувані кваліфікації, навички?  Що змінилося та відбувається зараз на ринку праці?

Запрошуємо Вас долучитись до опитування та поділитись своєю думкою, щодо оцінки потреб підприємств. Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе визначити актуальні потреби бізнесу та необхідні напрямки для підготовки  та подальшого розвитку персоналу
.

Взяти участь у дослідження можна за посиланням: inpoll.org

Заздалегідь дуже вдячні за Ваш участь в опитуванні. Ваші відповіді сприятимуть повноті та об'єктивності дослідження.  

Результати опитування будуть використані виключно в узагальненому вигляді з метою обґрунтування обсягів та удосконалення програм навчання молоді та дорослих.
 
До відома: всі надані Вами відповіді конфіденційні. Вони будуть використані тільки в статистичних цілях і не будуть передаватись ніяким іншим установам, організаціям або третім особам.
 
За будь-яких питань звертайтесь, будь-ласка, за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.