Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У Харкові пройшов промисловий форум та виставка "Kharkiv PROM Days"

Сьогодні на арт-заводі Механіка у Харкові завершує свою роботу промисловий форум Kharkiv PROM Days. У ньому взяли участь близько 40 харківських підприємств, серед яких немало членів Федерації, та 70 іноземних партнерів.

На заході представлені верстати, металообробка, електроніка, енергетика та теплоенергетика, енерго- і ресурсоз засоби охорони праці тощо.

Оновлений онлайн-оффлайн формат дозволив лідерам вітчизняного виробництва, презентувати свої можливості та потужності для потенційних бізнес-партнерів.

Зокрема, учасниками спеціалізованої виставки-форуму стали підприємства Індустріальної групи УПЕК Свої досягнення представили Харківський підшипниковий завод (HARP) і компанія LOZOVA MACHINERY.

Лінійка машин LOZOVA MACHINERY - це понад 30 тисяч грунтообробних агрегатів для різних видів грунту і технологій обробки грунту, поставки яких ведуться по всьому світу. Географія продажів бренду охоплює понад 22 країн Європи, Азії, Північної Америки.

HARP - одне з найбільших підприємств підшипникової продукції в Східній Європі, що випускає роликові підшипники для залізничного транспорту з повним технологічним циклом виробництва. Завод також пропонує рішення для сільськогосподарського і транспортного машинобудування, автомобільної, гірничодобувної та електротехнічної промисловості, ГМК.

0008

Значний інтерес як серед відвідувачів форуму, так і бізнес-партнерів із Італії, Німеччини, Туреччини, КНР, Литви, Естонії, Ізраїлю, що мали можливість долучитись до івенту онлайн, викликала продукція одного із провідних українських виробників керамічної плитки Golden Tile Ceramic Group. Власна сировина, жорсткий контроль якості та сучасні дизайнерські рішення дозволяють створювати продукт преміум-якості та експортувати його до 43 країн світу.

Виробнича компанія «Індастрі» продемонструвала свої новинки комплектації до профілю, оновлену геометрію двох хвиль профнастилу, а також більш широко представила армуючий профіль для ПВХ-вікон, що займає все більш міцну позицію у продуктовому портфелі. А ще, розповідають, саме на цій виставці анонсували новий напрямок - широкий спектр кріпильних виробів для різних промислових галузей.

0011

Aramis Laser Systems - виробник прецезійного обладнання для технологічної обробки матеріалів- представила лазерні комплекси розкрою, системи автоматизації виробництва, листозгинальні преси.

0009

На FED наразі готуються до першого контракту на поставку плазмового двигуна для супутників. Його розробили з нуля разом із ХАІ. Хто замовник – поки тримають у секреті. Проте кажуть, що йдеться про десятки одиниць.

0010

АТ "Турбоатом" готує контракт щодо поставки парових турбін для Казахстану, гідравлічних - для Тажикістану, веде перемовини з Узбекистаном щодо участі у будівництві атомної електростанції.

Пишаємося учасниками, які гідно представляють вітчизняну промисловість. Уважно стежимо за вашими успіхами та бажаємо нових звершень!

0002

0003

0005

0006

0007