Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

TAX-meeting. Cемінар: «На що очікувати бізнесу?»

Податкове законодавство – поточне – перспективне – нові законотворчі ініціативи.

Зміцнюємо імунітет, розвиваємо бізнес якісно і фахово, без податкових ризиків – попри законотворчий турборежимний хаос вибудовуємо міцну систему розвитку бізнесу в Україні.

Дата проведення: 15 жовтня 2020 року

Час проведення: з 14:00 до 15:30

Організатор: Федерація роботодавців України.

 

Семінар проводять:

Сергій САЛІВОН – модератор, директор Департаменту економічної політики Федерації роботодавців України

Тетяна ШЕВЦОВА – експерт, керуючий партнер ТОВ «Аудиторська фірма «Капітал Плюс»

 

ПРОГРАМА семінару:

       1. Закон 466 (1210) в дії – актуальні питання – акцизи, рента, податок на прибуток.

КІК – терміни безподаткової ліквідації

       2. Закон 786 в дії – які правки внесено в податкове законодавство, одночасне застосування норм Законів 466 та 786 на практиці

       3. Законопроект 4065 (Комітет ВРУ) – що і в який спосіб намагається змінити законотворець для усунення поточних невідповідностей в податковому законодавстві – тест ділової мети, терміни КІК, ТЦУ, постійні представництва нерезидентів, платники акцизного податку, програмні РРО

       4. Законопроект 4101 (КМУ) – скасування мораторію на перевірки, розкриття банківської таємниці (FATCA), стягування коштів за податковою заставою, посилення контролю за діяльністю ІСІ, нові / старі податкові різниці, податок на репатріацію, зміни до ПДВ (дата зобов’язань, нова процедура оскарження рішень ДПС по ризиковості), акцизи, екологічний податок, рента, податок на нерухомість, транспортний податок)

       5. Фінансова звітність за 2020 – подання в XBRL форматіОтримати більш детальну інформацію Ви можете за тел.: +38 (044) 251 70 29, +38 (067) 747 31 33.

Отримати посилання для підключення до ZOOM конференції ви можете, направивши запит на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у листі обов’язково вказати ПІБ учасника та назву компанії)