Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ТАСКОМБАНК став членом Федерації роботодавців України

19 серпня 2022 року рішенням Президії Ради Федерації роботодавців України ТАСКОМБАНК отримав статус члена Федерації роботодавців України.

Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк переконаний, що співпраця з Федерацією сприятиме розширенню комунікаційної платформи з бізнес-спільнотою України та надасть можливість клієнтам Банку долучитися до такої спільноти.

"Ми вдячні Федерації роботодавців України за довіру та водночас відчуваємо високий рівень відповідальності, що покладена на Банк.

У наших подальших планах щодо співпраці - створення Банківського комітету Федерації.

Ще одним напрямком співпраці, який ми обрали - організація зустрічей з регіональними представниками ФРУ, де фахівці Банку зможуть ділитися своєю експертизою щодо оцінки фінансового ринку та знайомити бізнес з основними поточними банківськими тенденціями.

Упевнений, що такі зустрічі стануть корисними для бізнесу у регіонах не лише з погляду підвищення фінансової освіти, а також стануть гарним майданчиком, що допоможе розширити перелік взаємовигідних контактів для розвитку підприємств.

Разом ми зможемо створити нові можливості для зміцнення бізнесу українських підприємців», - зазначив Олег Поляк Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ, який був включений до складу Ради ФРУ.

ТАСКОМБАНК належить до інвестиційно-фінансової групи ТАС. Це універсальний український банк, що є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. Посідає 4-е місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів та входить до переліку 20 найбільших банків країни.

Раді вітати ТАСКОМБАНК у своїх лавах та впевнені, що разом ми зможемо досягти багатьох позитивних зрушень!