Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Сильніше разом! Зустріч роботодавців Львівщини

На самому початку тижня у Львові було гаряче. ФРУ та роботодавці регіону зустрілися, щоб обговорити перспективи подальшої роботи, проблеми, з якими стикається бізнес та досвід їх подолання.

Рекомендації роботодавців для Уряду на 2020 рік та Рейтинг регіонів, презентовані генеральним директором Федерації Русланом Іллічовим, викликали жваву дискусію серед львівських підприємців.

І важливий меседж, з яким не можна не погодитись, був від президента Концерну «Електрон» Юрія Бубеса: «Не потрібно, щоб держава була партнером бізнесу. Нехай кожен виконує свою функцію. Ми не збираємось воювати з державою. Ми маємо насаджувати своє бачення, як вийти з того колапсу у державі, що настав.

Дуже задоволений співпрацею з Федерацією. Вона є потужним голосом бізнесу. Ми разом підготували десятки проектів і продовжуємо лобіювати інтереси підприємців. Захист інтересів бізнесу - це наша мирна зброя і роботодавці мають саме навколо цього об'єднуватися і активізуватися по всій країні».

Львів1

Серед головних проблемних питань львівського бізнесу - спекулятивна курсова політика НБУ (тільки Концерн «Електрон» отримав 53 млн збитків за контрактами), відтік кадрів закордон, завищені тарифи на електроенергію для підприємств, невиконання Урядом та територіальними органами влади положень Генеральної та територіальних тристоронніх соціально-економічних угод, відсутність наукової бази для розвитку і функціонування підприємств харчової промисловості та багато інших.

Запевняємо, що жодне з них не залишиться без розгляду.

А ще великим позитивом стала присутність нових облич на зустрічі. Круто, коли наші друзі розширюють коло своїх партнерів.

Такими партнерами, зокрема, стали «Компанія Ензим» та її керівник Андрій Цегелик. Це масштабне українське біотехнологічне підприємство, яке є безперечним лідером на вітчизняному ринку дріжджового продукту та експортує близько 40% продукції в 13 країн Європи.

Львів2

Водночас, сьогодні на засіданні президії правління Львівського обласного об'єднання організацій роботодавців прийняли до свого складу обласну галузеву організацію «Львівські пекарі», яку представляв Владислав Аверченко, голова правління організації, генеральний директор ПрАТ «Концерн Хлібпром».

«Лише ефективний менеджмент, робота над спільними проектами, точкове вирішення болючих проблем роботодавців step by step зможе зрушити вплив роботодавців на політику держави з розвитку промисловості на користь інтересів бізнесу», зазначив Владислав Аверченко.

Очільник об'єднання роботодавців Львівщини Іван Ривак підсумовуючи зустріч наголосив: «Настав той час, коли потрібно оновлюватися, змінювати методи роботи відповідно до викликів сучасності, залучати нових представників бізнесу до об'єднання та синергувати зусилля з Федерацією роботодавців із захисту інтересів національного виробника».

Львів3