Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Соціальні партнери розпочали підготовку до підписання Програми МОП гідної праці для України

17-18 грудня 2019 року завершив роботу тристоронній семінар з планування нової Програми МОП гідної праці для України на 2020-2024 роки за участі представників організацій роботодавців, профспілок, уряду, організований Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи за підтримки Офісу Національного координатора МОП в Україні.

У семінарі взяли участь представники дирекції ФРУ, Федерації роботодавців автомобільної галузі, Федерації роботодавців охорони здоров'я.

Учасники семінару підвели підсумки реалізації Програми гідної праці для України на 2016-2019 рік, окресли завдання та виклики, які постали в рамках соціального діалогу.

В рамках обговорення сторона роботодавців чітко визначила пріоритети співпраці організацій роботодавців з Міжнародною організацією праці, на яких варто зосередити спільні зусилля для забезпечення соціального і економічного прогресу країні:

- створення сприятливого бізнес- клімату для створення та розвитку сталих підприємств;
- підвищення ефективності та дієвості соціального діалогу на всіх рівнях;
- розвиток трудового потенціалу та подолання невідповідності між попитом і кваліфікаціями на ринку праці;
- посилення спроможності організацій роботодавців надавати своїм членам традиційні і розвивати нові послуги, перш за все спрямовані на зростання ефективності компаній, їх адаптації до умов регуляторного середовища.

Нову Програму МОП гідної праці для України передбачається підготувати у співпраці з усіма сторонами соціального діалогу до квітня 2020 року.