Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Щорічна міжнародна агропромислова виставка "AGROEXPO-2021"

Понад тисяча учасників, сотні одиниць спецтехніки та гектари виставкових площ. У Кропивницькому відбулася наймасштабніша виставка агропромислової техніки України, що входить у десятку найбільших у Європі. Федерація роботодавців України – серед її засновников та ключових організаторів.

На одному майданчику сотні вітчизняних підприємців представили свої сучасні розробки. Відвідувачі мали змогу оцінити обладнання, побачити його в роботі і купити зі знижкою.

Тут багато комунальних та спецмашин, які виготовляють українські підприємства.

Велику площу на виставці відвели сільгосптехніці для посіву, обробки та збирання врожаю.

Виробники зазначають, держава інвестує дедалі більше в цю галузь. А ще за спецпрограмою відшкодовує частину витрат при купівлі нашої техніки. Тож попит на неї зростає.

Агро-хаб став і майданчиком для спілкування. Українські машинобудівники закликали владу якнайшвидше прийняти закон про локалізацію.

Нині промисловий комплекс формує третину вітчизняного ВВП та забезпечує роботою майже 15% зайнятого населення України.

Надання стимулів машинобудуванню сприятиме зміцненню економіки.

Насамперед закон захистить українські підприємства, створить умови для конкуренції вітчизняного виробника з іноземним, а головне – дозволить створити тисячі нових робочих місць і зупинить стрімкий відплив кваліфікованих кадрів з України.

Народний депутат Дмитро Кисилевський та Дмитро Безуглий, технічний директор компанії Elvorti - про те, чому локалізація – це важливо.

ФАКТИ ICTV