Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Розвиток людського капіталу – запорука стабільності бізнесу та відновлення країни в цілому

Попереду той, хто займається персоналом своєї компанії. Це аксіома, яка під час війна набула особливої гостроти. Постійна всебічна підтримка працівників, надання допомоги, облаштування безпечного місця роботи та професійний розвиток – актуальні та важливі чинники для діяльності компанії. Необхідно реалізовувати програми перенавчання працівників, підвищення їх кваліфікації. Наприкінці року важливо усвідомити, що буде далі та що потрібно для розвитку персоналу в наступний період.

Саме з таким досвідом аналізу потреб навчання, проведення актуалізації наявних знань, моніторингу заходів щодо ефективності навчання було проведено вебінар «Визначення потреби компанії в підвищенні кваліфікації персоналу, його проведення та оцінка» Федерацією роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія в рамках серії вебінарів за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу».

Спікер вебінару: Керстен Бартельс, (Німеччина), керівник відділу навчання та підвищення кваліфікації підприємство Volkswerft Strahlsund (судноверф) до 2021 р. Сьогодні: консультант і тренер для навчання в компанії.

Модератор – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України.

Учасників вебінару привітав керівник проєкту від освітнього центру економіки землі Мекленбург-Передня Померанія пане Генрі Ціммерманн.

Було розглянуто багато різних питань: вимоги ринку праці, форми підвищення кваліфікації в компанії, посадова інструкція та її роль в визначенні вимог до працівника, подальшому оцінюванні та навчанні, кваліфікаційна бесіда та форма її протоколу, бюджетування процесу навчання в компанії, оцінка заходів з підвищення кваліфікації тощо.

Спікер надав відповіді на численні питання учасників вебінару:

  • щодо практики з оцінювання навичок, як саме відбувається оцінювання потреби підприємства в навчанні працівників?
  • Які методи та інструменти впливу на працівника, якщо він не вважає потрібним підвищувати свою кваліфікацію?
  • Як вмотивувати команду до саморозвитку?
  • Планування навчання в умовах скорочення штату компанії.
  • Які інструменти для визначення пріоритетності навчання ви використовуєте?
  • Чи використовуєте/вираховуєте показник ROI при оцінці навчання тощо.

Також всі учасники отримали достатньо детальну презентацію спікера та відеозапис вебінару. Надана інформація та матеріали допоможуть удосконалити процес організації і проведення навчання працівників в компаніях.

Федерація роботодавців України готова надати будь яку консультацію для підприємств щодо питань роботи з персоналом.

002

003

004

005

006