Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці знають, як побудувати конкурентоспроможну економіку, а синергія взаємодії з політиками може призвести до економічного зростання

Федерація роботодавців України розпочала серію зустрічей з кандидатами у Президенти України з метою обговорення Маніфесту роботодавців – програми економічного розвитку країни, написаної реальним бізнесом. Перша зустріч відбулася з Анатолієм Гриценкои, лідером партії «Громадянська позиція», та його командою.

Нагадаємо: 2015 року ФРУ був підготовлений комплексний План модернізації України. Отже Маніфест роботодавців є логічним продовженням цього документу, скоригованим відповідно до реалій сьогодення. Це конкретний план економічного розвитку країни, який охоплює всю систему економіки та містить інструменти реалізації кожного з його 12 пунктів. Після презентації Маніфесту на початку лютого триває його обговорення як у бізнес-середовищі, так і за участю політиків – кандидатів в Президенти України.
«Ми сподіваємося на співпрацю с усіма політичними силами, які сприймають наш план, розуміють, за рахунок чого можна добитися економічного зростання та здатні сприяти реалізації основних вимог роботодавців», - наголосив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник. – Адже саме ми, роботодавці, знаємо, яким шляхом йти».

В свою чергу лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко зауважив, що йому легко підписувати меморандум. «У нас одна група крові», - зазначив, додавши, що економічна безпека є одним з пріоритетів будь-якого політика. Дійсно, в економіці є багато проблем, але, за словами Анатолія Гриценка, він не бачить і проблем в тому, як їх розв'язувати - це питання часу, волі та концентрації зусиль.
Під час дискусії були поставлені запитання та обговорені проблеми створення в Україні високопродуктивних робочих місць, підтримки національного виробника, проведення аудиту ключових міжнародних економічних угод та зобов'язань України, захисту права власності, проведення фінансово-кредитної політики по відношенню до української промисловості та багато інших питань, по яким кандидат в Президенти висловив свою думку, відповідаючи на питання представників бізнесу.

Наприкінці зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння, в якому сторони домовились про просування ініціатив, що містяться в Маніфесті роботодавців (у тому числі шляхом прийняття відповідних законопроектів у Верховній Раді).