Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці запропонували новообраному Президенту план спільних дій задля майбутнього країни

Голова Ради Федерації роботодавців Дмитро Олійник привітав Володимира Зеленського з обранням Президентом України та запропонував план спільних дій задля майбутнього країни. Він зазначив, що нинішній непростий період має стати часом об'єднання України з тим, щоб ефективно протистояти глобальним викликам.

Адже сьогодні перед нами багато складних питань, що потребують негайних відповідей. І ключове серед них – це загроза втрати трудового потенціалу. Кожної хвилини нашу країну залишають двоє осіб. Цей виклик сьогодення давно же перестав бути викликом лише для українських роботодавців, а став реальним питанням національної безпеки.

Ми втрачаємо талановитих та працьовитих українців, що їдуть шукати кращої долі та розбудовувати економіки інших країн. Але ж саме люди – це ключова цінність, без людей неможливе зростання економіки і – головне - без них не може бути держави.

Невипадково сталий розвиток національної економіки, громадянського суспільства і держави для забезпечення зростання рівня та якості життя зазначені серед фундаментальних національних інтересів у Законі «Про національну безпеку України».

Федерація роботодавців має план прискореного розвитку вітчизняної економіки, реалізація якого дозволить забезпечити українцям гідний рівень зарплат та стабільне життя у рідній країні.

Тож представники бізнесу пропонують новообраному главі держави спільно реалізовувати цей план, викладений у Маніфесті роботодавців України. Адже суспільний добробут – добробут для всіх – це саме та мета, до якої мають разом йти бізнес, влада та громадськість.