Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці взяли участь у першому економічному Литовсько-Миколаївському бізнес-форумі

Сьогоднішній день провели в Миколаєві з нашим другом та колегою, Головою правління Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини», членом Президії Ради ФРУ Сергієм Сипком.

Вітаємо пана Сергія з призначенням Почесним Консулом Литовської Республіки.

Впевнені, що він на цій посаді зробить все можливе для розвитку потенціалу та можливостей українсько-литовського співробітництва, зростання інвестицій у регіон та Україну.

Наразі разом знаходимося на першому економічному Литовсько-Миколаївському бізнес-форумі, у якому беруть участь Посол Литовської республіки, представники місцевої влади, українського та литовського бізнесу, наші колеги литовські роботодавці.

Спілкуючись з бізнесом, добре розуміємо вади нашого інвестклімату, той факт, що наші ринки дуже відкриті, що багато років Україна програвала боротьбу за інвестиції і ми поки що не маємо таких ефективних інструментів їх залучення, як наші сусіди.

І, хоча сьогодні такі інструменти вже починають з’являтися, не факт, що вони одразу ефективно запрацюють.

Водночас точно знаємо, що, коли інвестори роблять свій вибір щодо приходу в ту чи іншу країну, для них дуже важливими є потенційні партнери, ті, з ким вони працюватимуть.

І саме наш бізнес - це великий плюс України.

В Миколаєві багато успішних компаній, які добре знають як в Україні, так і за кордоном.

Дуже хочеться, щоб завдяки спільній роботі ми отримали в Україні більше можливостей для нашої переробної промисловості.

Щоб Heinz почав виробляти у нас свої кетчупи, а Agrofusion йому для цього постачав свою томатну пасту, відому в Європі і всьому світі.

Україна витрачає і витрачатиме сотні мільярдів на модернізацію інфраструктури і ми бачимо це як шанс і можливості для наших компаній і виробництв.

Модернізація «Укрзалізниці» - це потенційні нові закази для Миколаївського тепловозоремонтного заводу.

Розвиток водного транспорту – шанс подальшого розвитку для суднобудування «Нібулону».

Нові фрегати для ЗСУ – можливість нових замовлень для «Зоря» – «Машпроект», яка наразі успішно постачає за кордон газотурбiнні агрегати для суден.

Всі ці компанії – члени великої родини Федерація роботодавців України, тож ми добре знаємо їх великі можливості та потенціал.

І цей перелік можна продовжувати і продовжувати.

Маємо лише як країна бачити і використовувати всі ці шанси для взаємовигідного партнерства і розвитку вітчизняного виробництва.

002

003

005

006