Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці беруть участь у 110-й Сесії Міжнародної конференції праці

Сьогодні розпочала роботу 110-та Сесія Міжнародної конференції праці.

У роботі Конференції, яка цьогоріч проходить у змішаному форматі, візьмуть участь представники Федерації роботодавців України.

Федерація як член Міжнародної організації роботодавців щорічно бере участь у Міжнародній конференції праці.

В адженді-2022 Міжнародної конференції праці - низка питань, пов’язаних із питаннями зайнятості, забезпечення гідних умов праці, обговорення впливу глобальних економічних, політичних, військових процесів на світ праці та шляхи реагування на них МОП і тристоронніх партнерів.

У вступному слові на відкритті конференції Генеральний директор МОП Гай Райдер наголосив на безумовній підтримці територіальної цілісності та незалежності України.

Також Генеральний директор МОП акцентував увагу на значному негативному впливі військової агресії російської федерації проти України на робочі місця, виробничі, логістичні ланцюги, ризики забезпечення продовольством сотень мільйонів людей.

В рамках відкриття 110-ї Сесії Голова Адміністративної Ради МОП Анна Джардфельт нагадала делегатам, що Рада у березні 2022 року прийняла Резолюцію «Агресія російської федерації проти України з точку зору мандату Міжнародної організації праці», яка передбачає низку кроків з обмеження участі рф у роботі МОП. Вона наголосила, що Адміністративна Рада докладатиме належні зусилля для повної реалізації положень Резолюції в системі Міжнародної організації праці та розгляне результати її імплементації 13 червня 2022 року на черговому засіданні.

Нагадаємо, 26 травня 2022 року відбулася зустріч керівництва Федерації роботодавців України, Уряду, об’єднань профспілок з Генеральним директором МОП.

Під час зустрічі обговорили напрямки співпраці МОП з Україною в умовах війні, виклики для об’єднань роботодавців, можливості перегляду поточних проектів МОП в Україні:

  • посилення заходів з обмеження можливостей роботи російської федерації в МОП;
  • підтримка ініціатив, проектів ФРУ, спрямованих на збереження робочих місць, людського капіталу і розвиток національного виробництва;
  • зміцнення інституційної спроможності об’єднань роботодавців;
  • підтримка соціального діалогу.