Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча зустріч з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським

28 січня Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зустрівся з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським.

Обговорили необхідність забезпечення злагодженого й структурного підходу задля успішного розвитку промисловості України та її стратегічних галузей зокрема; нагальність формування і прийняття пакета необхідних законодавчих і урядових ініціатив. І впершу чергу «Державної програми розвитку промисловості до 2030 року».

Дмитро Олійник представив Віце-прем’єр-міністру України – Міністру з питань стратегічних галузей промисловості України позицію Федерації роботодавців щодо важливості приняття Проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості та відповідних підзаконних актів і урядових ініціатив, які сприятимуть створенню робочих місць, залученню інвестицій в Україну, зростанню ВВП і розвитку економіки в цілому.

"Презентував Олегу Семеновичу Уруському нашу футболку з принтом «підтримай 3739!».

Готовий вручити таку футболку #особисто_кожному народному депутату, який розуміє важливість прийняття законопроєкту №3739 для економіки України і зайнятості населення (200 тис існуючих робочих місць буде збережено і створено ще 62,5 тисячі нових), у наступні 3-5 років ВВП України може зрости на 3,9%, а податкові відрахування на 8% і >", - зазначив Дмитро Олінийк.

28.01.2021 z Uruskim