Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча зустріч з командою офісу МОП у Центральній і Східній Європі

Завершуємо дуже плідний тиждень. В офісі МОП у Центральній і Східній Європі в Будапешті зустрілися з нашими давніми друзями та партнерами з Міжнародної організації праці - International Labour Organization.

Подякували Маркусу Пілгріму, директору Офісу, та Юлії Друмеа, старшому спеціалісту по роботі з організаціями роботодавців, за активну спіпрацю та важливі спільні ініціативи.

Говорили про те, що у нинішні надзвичайно складні для України часи важлива як гуманітарна допомога нашій країні, так і підтримка українського бізнесу.

Нагадаємо, у співпраці з МОП ми реалізували вже два етапи проекту Helping Ukrainians - supporting Ukrainian business.

У квітні 2022 ФРУ ініціювала цей унікальний проект, ключова ідея якого − підтримати українців через виробництво в Україні.

Таким чином ми не лише допомагаємо нашим громадянам, але й даємо їм роботу, підтримуємо економіку.

За підтримки МОП та МЗС Данії, ФРУ надала гуманітарну допомогу жителям Миколаївщини та Харківщини, які постраждали від військової агресії рф.

Фуд-бокси, які безкоштовно передали мешканцям цих регіонів, виготовили вітчизняні підприємства - члени ФРУ.

Пілотний проект отримав високу оцінку партнерів та компаній учасниць.

І вже у жовтні 2022 ми продовжили його разом із МОП, запустивши проект виготовлення сімейних продуктових наборів та наборів з товарами першої необхідності для тимчасово переміщених осіб.

До її виробництва було залучено більше 25 вітчизняних компаній - учасниць ФРУ по всій Україні.

Допомогу отримали близько 15 000 ВПО у Дніпропетровській та Полтавській областях.

Також у рамках нашого нового спільного проекту Help desk, спрямованого, зокрема, на розвиток експортної спроможності українських компаній, ми разом із іншими партнерами організували Національний стенд України на відомій агропромисловій виставці Agromek-2022 у місті Гернінг (Данія). Та Українську локацію на міжнародній виставці AGROmashEXPO-2023 в Будапешті.

І попереду нові цікаві заходи.

Обидві ці напрямки нашої співпраці спрямовані на реалізацію нашого ключового пріоритету - збереження існуючих та створення нових робочих місць в Україні.

Адже українці потребують роботи та гідної зарплати, а державний бюджет України - податків.

Тож разом ми робимо дуже важливу справу.

Домовилися і далі разом рухатися у цьому напрямку та обговорили нові перспективні проекти.

Також розповіли про наші плани найближчим часом провести презентацію нашої координаційної платформи, яка дозволить ефективно поєднувати потреби міжнародних донорів щодо закупівель необхідних для України товарів і виробничі можливості українських компаній.

 

02

03

04