Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча зустріч із заступником Голови Офісу Президента Юлією Свириденко

Вчора відбулася робоча зустріч керівництва ФРУ, активного члена Федерації - компанії «Київстар» та міжнародної Групи VEON із заступником Голови Офісу Президента Юлією Свириденко. Обговорювали розвиток телекомунікаційної галузі, державно-приватне партнерство та нові перспективні інвестпроекти.

«Київстар» - найбільший український оператор телекомунікацій та ТОП-інвестор галузі, забезпечує 50% всіх податкових надходжень до бюджету країни від телекомунікаційної галузі та роботою - понад 3 000 осіб. За 23 роки роботи в Україні «Київстар» інвестував понад 5,4 млрд доларів США в розвиток телекомунікацій. Є однією з найбільш соціально-відповідальних компаній в Україні.
 
«Київстар» - частина міжнародної Групи VEON, що працює в 9 країнах світу та входить в ТОП-10 найбільших за кількістю клієнтів телеком операторів світу.
Обговорили
 
  • Перспективні інвестиційні проекти та підтримку, якої потребують від держави великі сумлінні інвестори
  • Державно-приватне партнерство у подоланні цифрового розриву в країні (це, перш за все, проекти, що несуть в собі велику соціальну складову, зокрема, 4G покриття уздовж доріг та залізничних колій) тощо.
 
Домовилися продовжити співпрацю у цих та інших важливих для економіки України напрямках.