Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча зустріч Федерації роботодавців України із в.о.Голови ДПС України

Сьогодні провели зустріч бізнес-активу Федерації роботодавців України із в.о. Голови Державної податкової служби Євгеном Олейніковим.

Такі зустрічі стали вже доброю традицією співпраці ФРУ та ДПС України, зокрема, і в рамках дії Меморандуму про співробітництво. Впевнені, що напрацьовані під час сьогоднішнього спілкування рішення сприятимуть нашій подальшій системній та ефективній взаємодії.

«Меморандум, підписаний 23 червня 2020 року, показав свою дієвість. Ми як Федерація роботодавців України можемо задавати оперативні питання щодо поточних проблем, які виникають у господарській діяльності підприємств, а також дискутувати із представниками ДПС щодо необхідних змін у податковому законодавстві. Саме тому ми розраховуємо, що сьогоднішня зустріч буде наступним етапом цієї взаємодії.

І сьогодні ми хочемо обговорити питання порядку денного, які є нагальними та важливими як для багатьох членів Федерації, так і для розвитку економіки України», - зазначив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник, відкриваючи захід.

Основними темами для обговорення стали:

  • шляхи детінізації ринків нафтопродуктів, виведення зі тіні діяльності таксі та земель сільськогосподарського призначення;
  • можливості усунення надмірно нерівних умов оподаткування земельних ділянок юридичних осіб;
  • необхідність особливого порядку оподаткування доходів, отриманих від збору/вирощування ягід, грибів горіхів тощо; та доходів від здачі металобрухту чи склобою.

Також учасники зустрічі обговорили низку інших питань, пов’язаних із адмініструванням податків; пропозиції щодо покращення взаємовідносин великих платників податків із працівниками ДПС, діджиталізацію документообігу між ДПС та платниками податків, питання, пов’язані із функціонуванням СМКОР тощо.

Система взаємовідносин роботодавців та Державної податкової служби України, яка склалась протягом останнього часу, вже показала свою ефективність. Роботодавці відмічали, що ДПС стала більш прозорою та відкритою, відзначали внесення службою вагомого вкладу в детінізацію економіки, налагодження партнерських відносин з бізнесом та забезпечення надходжень до державного бюджету без застосування адміністративних методів впливу.

Тому сподіваємось, що рішення, прийняті під час сьогоднішньої зустрічі будуть корисними як для бізнесу, так і для держави та стануть запорукою ефективної співпраці та досягнення добробуту.