Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча зустріч Дмитра Олійника з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком

Вчора відбулася робоча зустріч Голови Ради ФРУ Дмитра Олійника з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком.

Обговорили пріоритетні напрямки роботи міністерства та координацію дій із Федерацією роботодавців. Зокрема:

✔️ Необхідність якнайшвидшого технічного забезпечення в системі ProZorro роботи з методикою визначення вартості життєвого циклу. Та внесення змін в наказ Мінекономіки – доповнення переліку предметів закупівлі продукцією машинобудування в методиці ВЖЦ.

✔️ Розроблення методичних рекомендацій використання правил Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ), відносно того, що при формуванні тендерної документації в публічних закупівлях замовник має право використовувати 15-відсоткову цінову преференцію на предмет тендеру, що має 30% місцевої складової.

✔️ Розвиток вітчизняного вагонобудування, зокрема, стимули до оновлення парку вантажних вагонів та виведення з експлуатації вживаних вагонів.
Звісно, не обійшли увагою нашу пріоритетну ініціативу – законопроект про локалізацію.

Дмитро Олійник презентував Міністру футболку з принтом «підтримай 3739!»

В Україні близько 100 підприємств машинобудівної галузі, які виробляють види техніки, що підпадають під дію законопроекту, та більше 4000 виробників комплектуючих та матеріалів для неї. Ці підприємства дають роботу понад 200 тисячам громадян України!

Минулого року вони поставили понад 150 тисяч підписів на підтримку ініціативи щодо локалізації виробництва під час публічних закупівель. Адже це – не лише збереження їх робочих місць, а й понад 60 тисяч нових .

А сьогодні ці люди ще й бачать яскравий приклад того, як держава, що є економічним лідером світу, вже і в особі президента Байдена робить для своїх виробників значно більше, ніж заплановано у законопроекті 3739 і не збирається на цьому зупинятися.

Також обговорили порядок дій в разі прийняття найближчим часом законопроекту №3739 Верховною Радою України.

02.02.2021 Petrashko