Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Провели тренінг «Психосоціальна безпека на робочому місці: переваги для працівників та бізнесу»

У тренінгу взяли участь 54 учасники від різних компаній, установ, організацій.

Психологічна безпека – це основний інгредієнт щасливих трудових колективів. В таких командах працівники раніше висловлюють занепокоєння і більш стійкі до змін, викликаних зовнішніми загрозами чи небезпеками, наприклад як ковід-19 і війна.

Кожна організація чи підприємство стикається з неетичною та неприйнятною поведінкою. Але далеко не кожен керівник знає про масштаби своїх проблем, тому що йому просто можуть не повідомляти про це, так як в компанії діє стратегія замовчування та сформована атмосфера страху, або він не відповідає вчасно на потреби працівників.

Це ознаки відсутності так званої психологічної безпеки на робочому місці та доказ присутності так званих психосоціальних небезпек.

Тому відповідна політика підприємства, яка заохочує повідомляти про проблеми, про випадки насильства і домагань як одного з факторів психосоціальних ризиків, допомагає запобігати цим інцидентам.

Формування і підтримка психологічно безпечного робочого середовища - це більше про попередження проблем ніж про те, як їх владнати. Це більше проактивний підхід, а не реактивне фрагментарне рішення.

Основна мета тренінгу - ініціювання розмови з лідерами підприємств про вплив психосоціальних ризиків на працівника, трудовий колектив і бізнес в цілому та включення в компалаєнс підприємства відповідних політик і програм спрямованих на формування здорового психологічно безпечного робочого середовища, особливо з огляду на воєнний стан.

Захід проведено в рамках співпраці з Das Bildungswerk der Wirtshaft MV за підтримки Sequa.

002

003

004

005