Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Програма часткової компенсації аграріям вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва у 2020 найближчим часом отримає необхідне фінансування - ФРУ

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підписав наказ № 896 «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2020 рік”, тобто КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Одним із напрямків використанні коштів за програмою є часткова компенсація аграріям вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва, придбаної у 2019 та 2020 роках. З Загального фонду Державного бюджету на 2020 рік на цю програму виділено 1 млрд гривень.

Державна казначейська служба України здійснює платежі за дорученнями розпорядників бюджетних коштів лише у разі наявності затвердженого в установленому порядку паспорту бюджетної програми.

Цей документ, на якнайшвидшому підписанні якого наполягала ФРУ, є правовою основою для початку виплат компенсації аграріям частини вартості вітчизняної сільгосптехніки та обладнання, що передбачено законодавчою та нормативною базою.

Федерація роботодавців України спільно з виробниками сільгосптехніки пройшла довгий та складний шлях, провела багато заходів та робочих зустрічей на захист програми, брала участь у нарадах Мінекономіки, Кабміну, засіданнях комітетів ВРУ, де відстоювала питання збереження та пролонгації програми часткової компенсації аграріям вартості сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва у 2020 році.

В реалізації програми беруть участь члени ФРУ - Богуславська сільгосптехніка, Компанія Ельворті, Херсонський машинобудівний завод, Завод Кобзаренка, Варіант Агро Буд, Егрітек, Пожмашина, ЛКМЗ, Дніпровагонмаш, Харківський тракторний завод, Краснянське Агромаш, Красилівагромаш, АвтоКрАЗ, Оріхівсільмаш, Первомайськдизельмаш, Уманьферммаш, Завод сільгоспмашин та інші.