Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Професійна освіта задля розвитку економіки. Успішний міжнародний досвід

Для швидкого відновлення України необхідні працівники з професійними навичками та знаннями. Це пріоритет. Саме це було зазначено Федерацією роботодавців України під час Запорізького регіонального круглого столу «Співпраця бізнесу і закладів ПТО Запорізької області у воєнний та повоєнний час: драйвери та передумови успіху».

Для зміни змісту професійної освіти роботодавцям треба більше розробляти професійні стандарти, спільно з закладами освіти продовжити впровадження дуальної форми навчання, перепідготовку робітників за скороченими програмами та частковими кваліфікаціями.

Закладам професійної освіти необхідно швидко та гнучко реагувати на потреби роботодавців, враховувати рекомендації та результати досліджень і аналізу ринку праці.

Вдячні німецьким партнерам організації SEQUA за підтримку Запорізького промислового регіону. Зокрема, в області реалізовано пілотний проєкт перепідготовки за скороченими програмами за затребуваними робітничими кваліфікаціями( машиніст крана, токар) в форматі дуальної освіти в партнерстві Запорізької обласної Федерації роботодавців з закладами освіти, службою зайнятості, підприємствами регіону.

Федерація роботодавців підтримує успішний досвід реалізації проєкту та готова надати допомогу у поширенні його на інші регіони України.

01

02

03