Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Представники бізнес-об’єднань закликали ВРУ підтримати ініціативу щодо рівних умов роботи під час карантину

Представники бізнес-об’єднань звернулися до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та народних депутатів з проханням підтримати їх ініціативу щодо рівних умов роботи під час карантину.

«Бізнес, як і влада України, стурбований епідемічною ситуацією в країні. Разом з тим, кризові явища в економіці, спровоковані заборонами на діяльність більшості українських підприємців, ставлять під загрозу перспективи розвитку нашої держави та добробут її громадян.

Періодичні довготривалі обмеження та заборони на ведення підприємницької діяльності без надання рівноцінної фінансової підтримки з боку держави вже призвели до часткового чи навіть повного закриття багатьох бізнесів.

22 квітня 2021 року представники сфер економіки, що найбільше потерпають від локдаунів, створили оперативний штаб для захисту інтересів працюючих в умовах карантинних обмежень.

Наша мета – дати можливість під час локдауну на рівних умовах працювати всім суб’єктам підприємницької діяльності, які належним чином дотримуються санітарних та епідемічних норм, незалежно від виду діяльності.

Втрати несуть не лише компанії, робота яких безпосередньо заборонена, а й промисловість, яка фактично позбавлена каналів реалізації своєї продукції. За кожним промисловим підприємством стоять постачальники сировини та комплектуючих. Таким чином карантинні обмеження сьогодні мають прямий негативний вплив на тисячі промислових підприємств.

Представники бізнес-об’єднань звернулися до Кабінету міністрів України з вимогою термінового проведення консультацій з Урядом для розробки та внесення відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів № 1236 від 09.12.2020 р., «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Просимо Вас підтримати нашу ініціативу», - йдеться у зверненні підприємців до Голови Верховної Ради України.

 

Завантажити лист

 

{google_docs}https://fru.ua/images/doc/2021/Lyst_weneedwork.pdf{/google_docs}