Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Практичне застосування професійного стандарту роботодавцями

Федерація роботодавців України спільно із Національним Агентством кваліфікацій за участі більш ніж 90 представників роботодавців, державних та громадських установ, організацій, закладів освіти, галузевих асоціацій та інших зацікавлених сторін, провела черговий вебінар із серії вебінарів «Механізми впливу роботодавців на існуючу систему регулювання питань професійних кваліфікацій» на тему «Практичне застосування професійного стандарту роботодавцями».

Головний документ у роботі з персоналом- професійний стандарт.

Такі зміни відбулися з 17 червня 2022 року у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій»( Закон от 01.04.2022 № 2179-IX).

Пріоритетність професійного стандарту над кваліфікаційною характеристикою зазначено у ст. 96 КЗпП та ст. 6 Закону України «Про оплату праці».

Яка роль та мета професійного стандарту, навіщо його розробляти, де він застосовується, можливо все ж таки достатньо наявної кваліфікаційної характеристики? Вже ні. Змінюється технологічний процес, умови праці, обладнання, а відповідно і функції працівника, обсяг завдань, вимоги до знань, результатів праці, поведінки. Робоче місце потребує інших професійних кваліфікацій та програм навчання, підвищення кваліфікації, оплати праці працівника тощо. Як це все поєднати? Де це зазначати? У професійному стандарті.

Відповідно до пункту першого статті 39 Закону України «Про освіту» професійний стандарт – це затверджені в установленому порядку вимоги до компетентностей працівників, що слугують основою для формування професійних кваліфікацій.

Професійний стандарт- документ, який визначає зміст посадової(робочої) інструкції, також може містити вимоги до стану здоров’я претендента на певну посаду чи робоче місце.

Багато країн застосовують професійні стандарти в системі освіти та практиці. У Великобританії, наприклад, національні професійні стандарти є одним із елементів системи забезпечення якості робочої сили.

Спікери вебінару – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України та Інна Осадчук, членкиня Національного агентства кваліфікацій.

Під час вебінару, спікери обговорили можливості застосовування професійних стандартів(зміст стандарту та його вплив на регуляцію процесів роботи з персоналом) безпосередньо роботодавцем за напрямами:

  • пошук, професійний відбір та оцінка персоналу;

  • навчання персоналу;

  • формування моделі компетенцій;

  • вплив на формування штатного розпису;

  • розроблення робочої (посадової) інструкції ;

  • розроблення тестових завдань та інших контрольно-оцінювальних матеріалів тощо.

Начальник сектору тренування навичок Пром-полігон ТОВ "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС" В'ячеслав Сайганов продемонстрував схему, порядок та умови, згідно яких кваліфікаційний центр, відкритий при підприємстві, провадить присвоєння/підтвердження професійних кваліфікацій, використовуючи позиції затверджених професійних стандартів.

Виконавчий директор організації роботодавців «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України» Юрій Терещенко ознайомив слухачів з пропозицією роботодавців щодо застосування професійного стандарту при розробленні Методики оцінювання компетентностей працівників на прикладі професії «Електромеханік дільниці з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування».

Також для узагальнення матеріалів попередніх вебінарів було проведено тестування та практичне завдання.

Професійна освіта потребує змін, оновлення, гнучких програм навчання та застосування часткових кваліфікацій, більшої відповідності до вимог ринку праці та роботодавців. Тому дуже потрібно проводити роботу щодо розробки професійних стандартів, створювати, за необхідності нові професії або оновлювати зміст вимог до існуючих. Так ми змінемо парадигму професійної освіти та підходи до роботи з персоналом в цілому на підприємстві.

Звертайтесь до Федерації роботодавців (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), будуємо професійну основу економіки та зберігаємо трудовий потенціал країни разом!

002

003

004

005

006

007

008