Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

На засіданні НТСЕР було презентовано Рекомендації роботодавців Уряду на 2022 рік

Вчора під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради Дмитро Олійник презентував Співголові Нацради від урядової сторони, Першому віце-прем'єр-міністру України, міністру економіки України Юлії Анатоліївні Свириденко Рекомендації роботодавців Уряду на 2022 рік.

Він нагадав про вимоги роботодавців до влади України щодо подолання кризової ситуації в енергетиці через критичне зростання цін на енергоресурси.
https://fru.ua/.../vimogi-robotodavtsiv-do-vladi-shchodo...

Серед першочергових кроків:

1) прийняття постанови про визнання поточної ситуації на ринку природного газу кризовою ситуацією рівня надзвичайної ситуації (в розумінні статті 6 Закону України «Про ринок природного газу»);
2) визначення у вказаній постанові заходів для виходу з кризової ситуації, беручи до уваги пропозиції Європейської комісії;
3) усіляко сприяти якнайшвидшому впровадженню в практику Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості».
Той самий проект Закону № 3739 - https://www.rada.gov.ua/news/Novyny/217930.html.
?? Щоб зберегти 200 тис і створити 64 тис нових робочих місць для українців.

Першим пунктом Маніфесту роботодавців України є зупинення масового відтоку робочої сили та відновлення людських та трудових ресурсів шляхом створення 2 млн. високопродуктивних робочих місць до 2030 року.

https://fru.ua/images/doc/Manifest_new.pdf


Сьогодні в умовах невизначенності та нестабільності, як ніколи очевидно, яку роль у зміцненні добробуту українців відіграє доступ до гідної праці.

У цьому зацікавлені і роботодавці, і профспілки, і влада України, і наші партнери з International Labour Organization та ООН, які вчора були присутні на засіданні Національної ради.

Федерація роботодавців України є традиційним "голосом бізнесу" і постійним учасником заходів та імплементації конвенцій Міжнародної організації праці.

"Вірю, що консолідація наших спільних зусиль, ефективна співпраця усіх трьох сторін соціально-економічного діалогу,  невідкладні дії, направлені на зростання економіки нашої країни обов'язково допоможуть досягти спільної мети - добробуту для всіх", - зазначив Дмитро Олійник.