Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

На базі СП ТОВ Модерн Експо проведено навчальний тренінг з безпечного виконання робіт на висоті

За ініціативи Федерації роботодавців України та Державна служба України з питань праці 15 березня ц.р. на базі підприємства СП ТОВ «Модерн-Експо» було проведено навчальний тренінг з безпечного виконання робіт на висоті та базовим навиках промислового альпінізму.

В практичному тренінгу взяли учать 39 працівників, відповідальні особи та керівники, які безпосередньо задіяні в організації, контролі та виконанні робіт на висоті та висотних роботах.

Під час теоретичної та практичної частини тренінгу, спеціалісти відпрацьовували та здобували навички по безпечному виконанню робіт, де умови навчальної площадки були максимально адаптовані до реальних умов виконання робіт працівниками компанії.

Під час відпрацювання навичок безпечного виконання робіт, фахівці компанії освоювали знання використання сучасних систем та обладнання для безпечного виконання робіт на висоті, сучасні канатні системи та спорядження для промислового альпінізму, міжнародні практики та методики по діях в аварійних та надзвичайних ситуаціях та порятунку потерпілих.

Цей тренінг був проведений керівником та тренером навчального центру з висотно-верхолазних робіт, який проводить навчання за міжнародними стандартами IRATA International та GWO, Анатолієм Гриценком. В ході тренінгу працівниками було відпрацьовано чотири вправи:

- Рятувальні роботи знімання потерпілого з платформи металоконструкцій риштувань;

- Аварійно-рятувальні роботи по зніманню потерпілого, що висить на канатах на спусковому пристрої;

- Евакуація групи людей за допомогою евакуатора;

- Вимоги безпечного монтажу та кріплення страхувальних систем, анкерних точок, «лінії життя» рятувального-евакуаційного спорядження.

Тренування та відпрацювання навичок були основними акцентами під час проведення тренінгу. Практичним відпрацюванням передував теоретичний курс-обговорення, щодо організації безпечного місця проведення робіт, якісна підготовка та проведення оцінки ризиків, базові навички та компетенції працівників, а також обговорювався передовий міжнародний досвід по виконанню робіт на висоті.

У даному заході прийняли участь представники Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, які в свою чергу наголосили учасникам тренінгу на важливості підвищення компетенцій працівників, здобутті нових навичок безпечного виконання робіт та підвищенню культури безпеки праці загалом.

Це черговий тренінг зі серії спільних заходів з безпеки та гігієни праці Федерації роботодавців України та Держпраці, які організовуються для членів ФРУ, за підтримки Das Bildungswerk der Wirtshaft MV та Sequa.

23 березня ц.р. буде проведений тренінг на локації ТДВ «Інтерхім» з імітацією реальних дій на робочому місці на тему: «Роботи з використанням навантажувачів (штабелеукладачів)».

Нагадуємо, що компанії, зацікавлені у проведенні тренінгу на базі компанії, можуть подати заявку на проведення тренінгів за наступними тематиками:

  • роботи в замкнутому просторі;
  • роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В;
  • роботи на висоті;
  • вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів; газонебезпечні роботи;
  • лісосічні роботи, трелювання тощо.

Заявку для участі надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., відповідальна особа – Наталя Гостєва.

 

Відео з тренінгу: