Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Локалізація - робота для українських громадян у своїй країні. Дмитро Кисилевський (відео)

У Верховній Раді до другого читання готується законопроект №3739 про локалізацію, співавтором якого я є. Законопроект пропонує просту річ: якщо держава купує певні товари, вона має вимагати наявність місцевої складової: тобто хоча б частина цього товару має бути вироблена в Україні. Тоді українські підприємства матимуть замовлення, а українці – роботу.

В законопроекті йде мова про машинобудування – складну високотехнологічну продукцію, яку разом з комплектуючими та запчастинами в Україні здатні виробляти близко 4000 підприємств. Це залізничний транспорт, міський транспорт, комунальна техніка і енергетичне машинобудування.

Ми входимо в важку фазу пандемії ковіду. Інші країни закривають свої ринки, вводять нові протекціоністські заходи. Бо всі розуміють: їх громадяни повинні мати роботу.

Тож ми не просто повинні, ми зобов’язані думати над тим, як забезпечити роботою не громадян інших країн, а громадян України. Щоб вони мали роботу тут: в Дніпрі, в Харкові, в Києві, Львові, Кременчуці, у всіх куточках країни, де є промислові підприємства.

3739 - робота для українських громадян у своїй країні.

Дмитро Кисилевський