Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

"Купуй Українське" в дії - українські товари в мережі одного із найбільших ритейлерів Данії

Продовжуємо на практиці реалізовувати ініціативу «Купуй українське» та дякуємо іноземним партнерам, що її підтримують! Під час робочої поїздки до Данії відвідали головний офіс Coop Danmark. Компанія є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів. Наприкінці 2022 на їх полицях з’явилися українські товари.

ФРУ активно сприяла і продовжує сприяти пошуку вітчизняних виробників, чия продукція може бути представлена в Данії.

Зокрема, у липні низка зустрічей датської сторони з українськими виробниками відбулася у офісі Федерації в Києві.

«Гарна ціна – гарний смак!» саме такими словами мережа Coop Danmark представляє українську продукцію в Данії.

Для українського бізнесу партнерство з Coop — це перемога, адже частка компанії в загальному обсязі товарообігу підприємств роздрібної торгівлі Данії оцінюється у 38%.

Разом із Послом України в Королівстві Данія Михайлом Видойником зустрілися з СЕО компанії Краеном Нільсеном та галузевим менеджером групи Брайаном Карстерсом.

Були раді почути, що присутність українських товарів в супермаркетах мережі стала не лише важливою підтримкою економіки України, а й дала данцям гарний попит покупців та добру прибутковість.

Мали змогу на власні очі побачити українські товари та полицях супермаркетів Coop та почути схвальні відгуки продавців та покупців.

Дійшли згоди продовжувати працювати разом для того, щоб асортимент української продукції в данських магазинах продовжував збільшуватися.

Дякуємо Посольству України в Королівстві Данія та Офісу з розвитку підприємництва та експорту за плідне партнерство!

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13