Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

«ІнтерХім» як зразок відповідального бізнесу

Наразі часто доводиться чути, як нелегко вести бізнес та розвивати у кризу та коронавірус підприємства. Тож на особливу повагу заслуговують справжні ентузіасти, які роблять бізнес в буквальному сенсі з нуля. І для людей. Під час робочої поїздки Одещиною робоча група ФРУ зустрілася з таким ентузіастом. Знайомтеся: Анатолій Редер, генеральний директор товариства з додатковою відповідальністю «ІнтерХім», кандидат хімічних наук, заслужений працівник фармацевтичної галузі України, лауреат премії Національної академії наук України імені академіка Кіпріанова.

Декілька років тому на занедбаному пустирі на північній околиці Одеси з’явився ось такий красень-будинок з виробничими та службовими приміщеннями. Все це – фармацевтична компанія з виробництва готових лікарських форм. Заснована ще на початку 1990-х групою ентузіастів на базі дослідно-експериментального виробництва науково-технічного комплексу Фізико-хімічного інституту ім. О.В. Богатського НАН України, «ІнтерХім» наразі - вітчизняний фармацевтичний виробник повного циклу. Мало того, на базі власних лабораторій (науково-дослідна, технологічна, контрольно-аналітична і мікробіологічні), оснащених відповідно до міжнародних норм, тут здійснюється розробка інноваційних лікарських засобів (наприклад, аміксину, гідазепаму та ін.), а також забезпечення і контроль високої якості продукції на кожному етапі виробництва.

І все ж головне надбання підприємства – його люди. Перебуваючи на «ІнтерХімі», були приємно вражені умовами, в яких вони працюють та відпочивають. Ну, наприклад, в ресторані (не в їдальні!) підприємства під час обідньої перерви для цього створені усі умови. Що вже казати про виробничі приміщення, в яких підтримується суворий режим відповідно до європейських стандартів, а хід будь - яких технологічних операцій послідовно відстежується на спеціальних моніторах. Це при тому що, як ми дізналися, сам Анатолій Редер власного робочого кабінету не має взагалі! Кожен робітник має іменну картку «ІнтерХіму», яка не тільки слугує перепусткою, а й зарплатною та розрахунковою.

Ще одна деталь. Робітники підприємства (їх тут біля 900) неодмінно вітаються як один з одним, так і з гостями. Як у великій родині!

«ІнтерХім» - наочний приклад того, як можна розвивати багатющій потенціал вітчизняної науки. З людьми і для людей.

2

3

4

5

6

7