Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Головна бізнес-зустріч року – Ukrainian Employers Annual Meeting

4 грудня відбулася головна бізнес-зустріч року – Ukrainian Employers Annual Meeting.

Роботодавці зі всієї країни, керівники відомих холдингів та підприємств, лідери наших регіональних та галузевих об'єднань - всі провідні представники реальної економіки - зустрілися у КВЦ «Парковий», щоб підбити підсумки року, оновити керівні органи Федерації, обговорити наші рекомендації для Уряду на 2020 рік.

А ще – щоб привітати номінантів нашого Оскара – Ukrainian Employers Awards. Але про це – трохи згодом.

«Ніхто замість нас самих не збудує країну. Промисловці, підприємці - ті, хто створює робочі місця, сплачують податки, будують високотехнологічну економіку, зібралися сьогодні, щоб здійснити перехід від десакралізації влади до сакралізації тих, хто створює додану вартість і наповнює бюджет», - зазначив Дмитро Олыйник, якого вдруге було обрано Головою Ради Федерації, презентуючи рекомендації роботодавців для Уряду на 2020 рік.

Говорили про те, якою ми хочемо бачити нашу країну та що для цього необхідно зробити. Про промислову, грошово-кредитну, фіскальну, інвестиційну політику, детінізацію ринків, публічні закупівлі, трудові ресурси та інші важливі напрямки розвитку держави.

Роботодавці прагнуть формування державної політики, спрямованої на побудову майбутнього України, як сучасної, економічно розвиненою, інноваційної промислової країни.

До речі, такі рекомендації – це сучасна європейська практика. Приміром, їх щороку для свого уряду пишуть наші партнери – роботодавці Данії на основі власної стратегії розвитку країни до 2030 року.

Так от, ми нічим за них не гірші – наші План модернізації України та Маніфест роботодавців є ґрунтовними та аргументованими.

І саме на них базуються рекомендації роботодавців для Уряду на 2020 рік. Вже наступного тижня плануємо передати їх Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України.

А ще ми стаємо сильнішими. До наших лав продовжують долучатися впливові бізнесмени та цікаві особистості, небайдужі до долі країни та готові до активних дій.

З оновленим складом Президії ФРУ ми ознайомимо вас вже найближчим часом - ви побачите багато відомих обличь.