Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ збирає зауваження бізнесу до законопроекту щодо перегляду ставок ввізних ставок на промислову продукцію та встановлення однакових пільгових ставок ввізного мита на однорідні товари

Мінекономіки надано на погодження до ФРУ проект Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України, встановленого Законом України “Про Митний тариф України”, щодо оптимізації ставок ввізного мита» щодо перегляду ставок ввізних ставок на промислову продукцію та встановлення однакових пільгових ставок ввізного мита на однорідні товари.

Аналіз документу свідчить, що мова в ньому в основному йде про зменшення (часто до 0%) ставок ввізного мита. У тому числі щодо значної кількості товарів кінцевого споживання, які виробляються в Україні.

Надаємо його для аналізу та надання пропозицій та зауважень у терміни до 02.06.2021 (текст проекту закону та порівняльну таблицю розміщено за посиланням:

Законопроект для ознайомленняПросимо надсилати пропозиції з аргументацією на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..