Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ закликала Уряд та Мінекономіки не допустити необґрунтованої зупинки роботи низки підприємств через обмежувальні заходи

Федерація звернулася до Уряду та МІнекономіки з проханням посприяти у недопущенні необґрунтованої зупинки роботи своїх підприємств-членів через обмежувальні заходи, запроваджені Кабміном та спрямовані на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Роботодавці з розумінням ставляться до зазначених обмежувальних заходів, впроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №21 (із змінами та доповненнями).

Проте хочемо звертають увагу на той факт, що окремі суб'єкти господарювання виявилися необґрунтовано дискримінованими положеннями цієї статті.

Наприклад, зазначеною постановою заборонена діяльність торгівельних закладів, «крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту».

На думку роботодавців, недоречно визначати вичерпний перелік торгівельних закладів та закладів з надання послуг, що мають право проводити свою діяльність за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, за видами товарів що вони реалізують. 

Зокрема, в період дії карантину продовжується здача об'єктів будівництва житлового призначення по всій території України. Враховуючи, що житлові будинки наразі здаються без оздоблення та сантехніки, що унеможливлює елементарне проживання людей у них, для можливості заселення є нагальна необхідність у придбанні будівельних та оздоблювальних матеріалів, здійсненні ремонту. Неможливість легально купувати будівельні матеріали призвела до продажу таких матеріалів на «чорному» ринку – без умов дотримання протиепідемічних заходів, що є неприпустимо в умовах надзвичайної ситуації в Україні. Крім того, нелегальний характер продаж ще й завдає шкоди бюджету.

З іншого боку на сьогодні виникла нагальна загроза зупинки галузі з виробництва оздоблювальних будівельних матеріалів, сантехники тощо, що призведе до колосального скорочення робочих місць, великих економічних втрат як для самих підприємств – виробників так і для бюджету країни. Для інформації: у 2019 році для об'єктів будівельної галузі було замовлено тільки керамічної плитки більш ніж 50 млн. кв. метрів. Специфіка замовлення та поставки такого товару передбачає обов'язковий візуальний вибір та огляд зразків, представлених у торгівельних залах спеціалізованих магазинів.

Інше питання: чому заборонена реалізація продуктів харчування та напоїв на автозаправних станціях, за умови заборони споживання продуктів харчування та напоїв на території автозаправних станцій?

На думку роботодавців, обмеження на роботу торгівельних закладів та закладів з надання послуг мають базуватися виключно на дотриманні або недотриманні ними умов протиепідемічних заходів та безпечних умов перебування відвідувачів у таких закладах. Та при цьому визначити такі умови.

Враховуючи викладене, пропонуємо викласти підпункт 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №216) у такій редакції:

«3) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім суб'єктів господарювання, які здійснюють торговельне та побутове обслуговування населення, надають послуги поштового зв'язку, пунктів видачі товарів та доставки, та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, а також реалізації продуктів харчування та напоїв на автозаправних станціях, за умови заборони споживання продуктів харчування та напоїв на території автозаправних станцій, за умови, що вони забезпечили для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у приміщеннях здійснення господарської діяльності.

Безпечними умовами є:

а) забезпечення контролю кількості відвідувачів, які одночасно знаходяться в приміщенні;

б) недопущення перебування в приміщенні кількості людей, яка перевищує розрахункову кількість на 1 людину 3 кв. м. приміщення;»

Іншим прикладом необґрунтованого перешкоджання роботі підприємств, яке може мати серйозні негативні наслідки для суспільства та держави, є критична ситуація щодо забезпечення охорони об'єктів усіх форм власності (у т.ч. критичної інфраструктури), що склалась у містах та регіонах під час запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень.

Відсутність належного аналізу наслідків при підготовці рішень призвели до того, що охоронні компанії не були включені у перелік підприємств, що мають виконувати свої функції в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень. Відсутність можливості пересування персоналу до місць виконання охоронних функцій призводить до неможливості організації охорони об'єктів, серед яких значна частина – торгівельні та медичні заклади, об'єкти забезпечення діяльності інфраструктури. Крім того, без охорони можуть залишитися матеріальні засоби та об'єкти підприємств, що тимчасово (на час карантинних заходів) припинили свою діяльність. Блокування роботи охоронних підприємств прогнозовано призведе до погіршення криміногенної ситуації, різкого збільшення випадків протиправного посягання на майно юридичних осіб та громадян. Слід зазначити, що під охоронною підприємств недержавного сектору безпеки знаходиться понад 350 тис. об'єктів та квартир громадян.

З урахуванням викладеного, ФРУ просить доповнити постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №216) пунктом 2-1 у такій редакції:

«2-1. Рекомендувати місцевим органам влади доповнити перелік підприємств, працівників яких перевозить громадський транспорт в умовах карантину працівниками охоронних компаній всіх форм власності»