Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ закликала Міністра фінансів прискорити погодження проекту паспорту бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»

Своєчасне фінансування цієї бюджетної програми особливо актуальне у зв’язку з наслідками поширення коронавірусної інфекції COVID-19, йдеться у листі ФРУ до Міністра фінансів Сергія Марченка.

Нагадаємо, додатком №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за бюджетною програмою 1201150 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” передбачено виділення 4 млрд грн. Одним із напрямків використання цих коштів є часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

В зазначеній програмі за напрямком часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва передбачено не тільки виділення коштів на поточний рік, але і на погашення боргу за 2019 рік.

Мінфін здійснює погодження проекту паспорта бюджетної програми протягом 10 днів з дня його отримання та направляє його головному розпоряднику для затвердження.

Але, станом на 14 травня 2020 року, Міністерством фінансів України такий проект не погоджено.