Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ вимагає терміново надати квоти на спирт фармвиробникам

На засіданні Уряду Гендиректор ФРУ Руслан Іллічов наголосив на необхідності термінового надання квот на спирт українським фармвиробникам.

9 місяців - ще з листопаду минулого року - їх не можуть отримати "ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", "ПАТ "Фітофарм"", "ПАТ "Хімфармзавод "Червона зірка", ПАТ "Лубнифарм", "ПАТ "Біолік"". Також не виділено квоту для нового виробництва підприємству ТОВ "НВК"Екофарм", яке отримало кредит ЄБРР у 3.8 млн євро і досі не може розпочати свою роботу.

У поставові щодо надання квот, яку сьогодні розглядав Уряд, вказане лише одне підприємство. Виникає питання, де зникли ще 5?

Під загрозою випуск препаратів, які включено до переліку «Доступні ліки», реалізація інвестпрограм підприємств та створення нових робочих місць у галузі. Руслан Іллічов закликав терміново доопрацювати постанову, внести у неї всі зазначені підприємства та проголосувати за надання їм необхідних квот на спирт.

Прем'єр-міністр підтримав нашу позицію, доручивши розібратися в ситуації, що склалася та надати квоти всім компаніям, які їх потребують.

Водночас акцентуємо увагу, що, у разі, якщо постанову до кінця тижня не буде прийнято з урахуванням вимог роботодавців, ФРУ та лідери виробників ліків виходитимуть у публічний простір та вимагатимуть притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у саботажі розвитку галузі.

 {bo_videojs width=[320] height=[240] poster=[/video/Кабмин-17.07.19_320.jpg] preload=[auto] controls=[1] autoplay=[0] loop=[0] video_mp4=[/video/Illi4ov_kabMin.mp4] video_webm=[] video_ogg=[]}