Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ уклала Меморандум про співпрацю із Міністерством у справах ветеранів України

“Наразі більшість наших ветеранів знову захищають Україну на фронті. Переважна більшість з них – молоді люди. І ми маємо створити всі необхідні умови, щоб зі здобуттям Україною перемоги наші Захисники і Захисниці змогли долучитись до відновлення країни, стати в стрій на економічному фронті – стати “Воїнами відновлення”, – наголосила під час зустрічі Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

“7-8 відсотків працівників наших підприємств наразі захищають Україну. Ми з ними підтримуємо зв'язок і після перемоги повернемо їх на роботу. Зі свого боку ми зробимо все, щоб підписаний сьогодні Меморандум про співпрацю був дійсно живим на працював користь країні”, – зазначив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник.

Зокрема, надважливим є створення нових та збереження існуючих робочих місць для наших хлопців та дівчат, які повертатимуться до мирного життя.

Українські виробники міцно тримають економічний фронт, підтримують ЗСУ, роблять все, щоб у ці надскладні часи не припиняти або дуже оперативно відновлювати виробництво.

Але для цього вітчизняний бізнес має працювати, наші виробники потребують, зокрема, держаних замовлень, програм підтримки та розвитку важливих галузей промисловості, доступних кредитів тощо, підкреслив Дмитро Олійник.

Навели приклад того, як забезпеченню робочими місцями українців сприятиме Закон про локалізацію, перші успішні кейси в результаті імплементації якого ми вже бачимо.

Через закупівлю продукції з українською складовою гроші платників податків працюють на Україну і створюють робочі місця в Україні зазначив гендиректор ФРУ Руслан Іллічов.

Мінветеранів готове ефективно взаємодіяти з Федерацією у сприянні забезпеченню робочими місцями наших ветеранів.

Наше співробітництво, зокрема, буде спрямоване на

  • підтримку ветеранів російсько-української війни,

  • забезпечення єдиного системного підходу до розроблення та впровадження системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя

  • соціальну та професійну адаптацію

  • перенавчання, підвищення кваліфікації, щоб наші Захисники були затребуваними та конкурентоспроможними на ринку праці.

Працюємо разом заради Перемоги та відновлення країни!

0004

0002

0003

0005