Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ФРУ послідовно виступає за детінізацію ринків підакцизних товарів

Федерація роботодавців України послідовно виступає за детінізацію ринків підакцизних товарів та оздоровлення конкурентного середовища, що серед іншого сприяє збільшенню надходжень до державного бюджету.

В квітні, під час зустрічі представників ФРУ з Головою Державної фіскальної служби Вадимом Мельником роботодавці акцентували увагу на проблемах функціонування ринків підакцизних товарів, зокрема ринків нафтопродуктів та алкоголю, необхідності посилення боротьби з тіньовими явищами на цих ринках та домовились продовжувати консультації з зазначених питань та взаємодію у досягненні максимальної легалізації ринків підакцизних товарів.

Ми вдячні ДФС за посилення роботи на цих напрямках, яке, зокрема, відображається у результатах роботи за січень-квітень 2021 року. За цей час ДФС вилучено значну кількість підакцизних лікеро-горілчаних виробів та паливно-мастильних матеріалів, спирту. Детальніше – у інфографіці.

Також вітаємо відкритість у роботі ДФС, якою у квітні було створено Офіс ефективної взаємодії з бізнесом.

Вважаємо, що співпраця ФРУ та ДФС сприятиме детінізації ринків підакцизних товарів, яка піде на користь як легальним учасникам ринку, так і державі в цілому.

1

2

3