Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація звернулася до Держприкордонслужби з вимогою розслідувати недопуск іноземних експертів на Рівненський льонокомбінат

Трапляються, на жаль, випадки, коли незрозумілі й непередбачувані дії державних органів примушують роботодавців виводити працівників на акції протесту. Сьогодні такі мирні зібрання біля Міжнародного аеропорту «Львів» та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України проводять працівники ТОВ «Т-Стиль» (Рівненського льонокомбінату) - найбільшого в Україні підприємства легкої промисловості, на якому працевлаштовані понад 1000 людей з європейським рівнем зарплати (див. відеозвернення). Безпосередня причина – відмова у перетинанні державного кордону України громадянам Туреччини, які прибули на запрошення ТОВ «Т-Стиль» для знайомства з підприємством.

Тиждень тому, 13 січня, посадовці прикордонного посту «Аеропорт Львів» не допустили в країну цих експертів під приводом того, що вони, цитуємо, «не змогли пояснити мету свого прибуття в Україну». Це при тому, що в іноземців були наявні копії запрошення від ТОВ «Т-Стиль», а юристи підприємства оперативно привезли оригінали документів з Рівного до Міжнародного аеропорту «Львів». Але до представників заводу так ніхто і не вийшов...

Як видається, в такий спосіб посадовці прикордонного посту «Аеропорт Львів» не тільки продемонстрували зневагу до колективу найбільшого в Україні підприємства легкої промисловості, а й своїми діями певним чином зіпсували міжнародний імідж держави та роботодавців, які створюють високотехнологічні робочі місця для громадян України.

Саме про це йдеться у зверненні ФРУ до Державної прикордонної служби України. Федерація вимагає провести ретельну службову перевірку дій посадовців під час проходження прикордонного контролю громадянами Туреччини, що прибули в Україну на запрошення ТОВ «Т-Стиль», суворо покарати винних, компенсувати понесені підприємством збитки та принести його колективу офіційні вибачення.