Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців України та Конфедерація промисловості Данії підписали Угоду про співпрацю

Ключова мета співпраці - посилення ролі приватного сектору в створенні сприятливих умов для ведення бізнесу та представленні інтересів роботодавців на всіх рівнях.

У рамках угоди створено Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування ФРУ. Його діяльність буде спрямовано на проведення досліджень в актуальних для членів Федерації та економіки країни сферах.

До нашої команди приєднуються нові фахівці з багаторічним досвідом роботи у сфері захисту економічної конкуренції та державної допомоги суб'єктам господарювання, інвестиційного бізнесу, податкового законодавства, макроекономічного аналізу.

Також будемо розвивати В2В контакти між членами ФРУ та DI, реалізовувати інвестиційні проекти в Україні та проекти промислового аутсорсінгу.

Також дякуємо нашим данським партнерам за можливість посилення наших регіональних організацій. Плануємо розробити для них стратегії розвитку, рекомендації щодо налагодження соціального діалогу на регіональному рівні. Також буде створено інтерактивну платформу для обміну інформацією, здійснено брендінг, розробку та оновлення сайтів для пілотних регіональних організацій.

Вважаємо вкрай важливим обмін досвідом українських роботодавців з Конфедерацією промисловості Данії щодо взаємодії з соціальними партнерами.

Адже досвід Данії доводить, що особливого успіху досягають ті європейські країни, де має місце постійний соціальний діалог, а розроблення реальної соціально-економічної політики погоджується з роботодавцями та профспілками.