Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців України продовжує практику надання індивідуальних консультацій компаніям щодо питань по роботі з персоналом

Бізнес сьогодні проходить через важкі випробування, питання збереження трудового потенціалу, подальшого розвитку персоналу і швидкого перенавчання працівників є зараз надзвичайно актуальними для ринку праці та економіки України в цілому. Затребуваними як ніколи стають часткові професійні кваліфікації, які можна швидко здобувати за короткостроковими програмами під конкретні потреби працівника, компанії, робочого місця, а також гнучкі механізми застосування процедур підтвердження кваліфікацій.

Федерація роботодавців України продовжує практику надання індивідуальних консультацій компаніям з метою роз’яснення змін у законодавстві, надання консультативної допомоги з розроблення професійних стандартів, питань професійного розвитку, часткових кваліфікацій, створення кваліфікаційних центрів, інших питань по роботі з персоналом.

Нові можливості та інструменти та як ними користуватись і впроваджувати з дотриманням чинного законодавства охорони праці, допуску до виконання робіт, як відкрити кваліфікаційний центр на підприємстві або здійснити підготовку, вибір професії/професій для розробки професійного стандарту. Ці та багато інших питань було обговорено під час зустрічей членкині НАК Інни Осадчук, директорки Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України Людмили Василеги з представниками компаній ТОВ «Астра», АТ «Фармак», Агрофьюжн, ПрАТ «Гідросила», ПрАТ «Азот» Черкаси, Укргазвидобування та іншими.

Такі зустрічі допомагають надати роз’яснення та допомогу, скоригувати підходи, підготувати необхідні пропозиції для внесення змін до відповідних нормативних документів.

Разом тримаємо економічний фронт, працюємо заради збереження та відновлення країни!

У разі необхідності отримання консультацій, запиту щодо супроводу, надання допомоги з питань персоналу просимо звертатися до Федерації роботодавців: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

001

002