Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців України підтвердила свою репрезентативність на національному рівні

Тож можна бути впевненими, що голос бізнесу, який ми представляємо, і надалі чутимуть як в Україні, так і на міжнародній арені.

ФРУ є повноправним членом Міжнародної організації роботодавців, яка понад 100 років представляє інтереси роботодавців на найвищому рівні в Міжнародній організації праці.

Вже понад 100 років існує світова практика, частиною якої є Федерація роботодавців, коли люди, що створюють робочі місця та розбудовують економіку країну, мають право, підтвердивши свою репрезентативність, разом із іншими учасниками соціального діалогу брати участь у формуванні національної та міжнародної політики у соціально-економічній та трудовій сферах.

Історія соціального діалогу в усіх європейських країнах доводить, що побудувати демократичну, процвітаючу державу з сильною економікою та сучасною соціальною сферою можливо лише, якщо Уряд, роботодавці та працівники спільно здійснюватимуть реформи у всіх сферах життя України.

Ми і надалі будемо робити все, щоб гідно представляти і захищати інтереси усіх галузей промисловості і підприємницької діяльності в Україні на національному та міжнародному рівнях.

Дякуємо за надане нам право бути вашим голосом, шановні колеги та однодумці!

Якщо ж хтось ще не в наших лавах, ми завжди відкриті до співпраці!

Sidotstvo reprez